„Siekti kokybės ir rūpintis Jūsų švara mums padeda profesionali šveicariška įranga ,,CLEANFIX‘‘ ir ,, HAKO‘‘, vokiškos valymo priemonės ,,Buzil‘‘ (tai sertifikuotos prekės, atitinkančios kokybės ir saugumo reikalavimus).“

NAUJIENOS

 

Jei Jūsų namai nebespindi švara ir tvarka, dabar pats metas tuo pasirūpinti! Siūlome šiek tiek atsipūsti ir namų tvarkymo rūpesčius patikėti specialistams – generalinis namų tvarkymas, kurį profesionaliai atliks valymo įmonės “Hidroeka” kolektyvas, šiandien už neįtikėtinai gerą kainą!

 

Jūsų namų švara rūpinasi “Hidroeka” – įmonė, kuri atlieka kasdieninio ir vienkartinio valymo paslaugas. Įmonėje dirbantys kvalifikuoti specialistai dirba atsakingai, kiekvieną problemą sprendžia individualiai. Rūpintis namų tvarka padeda profesionali šveicariška įranga ir vokiška valymo chemija. Pagrindinis šios įmonės tikslas – suteikti Jums kuo profesionalesnes valymo, aplinkos tvarkymo bei kilimėlių nuomos ir keitimo paslaugas.

 

Šiandien “Hidroeka” siūlo sutvarkyti Jūsų namus! Kol Jūs ilsėsitės ar užsiimsite Jums malonia veikla, profesionalų komanda atliks šiuos Jūsų namų tvarkymo darbus:

·         kiliminių dangų siurbimas, plovimas;

·         baldų (stalų, kėdžių, spintų, spintelių) valymas;

·         dulkių valymas nuo visų paviršių (pasiekiamų be arba su papildoma valymo ir kėlimo įranga);

·         linoleumo, kitų grindų dangų plovimas su tam skirtomis profesionaliomis valymo priemonėmis;

·         šiukšlių surinkimas, išnešimas ir rūšiavimas, šiukšlių dėžių valymas;

·         sanitarinių mazgų valymas;

·         langų, stiklinių durų, pertvarų, veidrodžių valymas;

·         dėmių valymas;

·         indų plovimas.

 

Visus valymo ir plovimo rūpesčius patikėkite profesionalų komandai. Jūsų namuose nuo šiol bus švara ir tvarka už viliojančią kainą!

Untitled-15